Serwis

KLAUZULA INFORMACYJNA
o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwiecień 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

Informujemy że:

 1. Administratorem Danych Osobowych jest: Przedszkole nr 8 w Zawierciu z siedzibą w Zawierciu, ul. Wierzbowa 8
 2. Dane osobowe osoby (dziecka czy rodzica) przetwarzane będą w celu realizacji statutowych zadań placówki.
 3. Dane są udostępnione jedynie podmiotom ściśle współpracującym z placówką (służby prawne, informatyczne i inspektor danych osobowych) oraz organom państwowym na mocy odrębnych ustaw (sąd, prokuratura, policja).
 4. Dane nie są profilowane ani przekazywane za granice.
 5. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.
 6. Pełne informacje na temat Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących Pani/Panu praw udzielane są w siedzibie placówki, można o pytać osobiście, listownie lub pod adresem mailowym placówki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Inspektora Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 7. Przysługuje Pani/ Panu prawo skargi do organu nadzorczego, tj: Prezesa Ochrony Danych Osobowych.

Struktura strony

Strona Biuletynu dzieli się na trzy obszary

 1. Menu Podmiotowe zawierające podstawowe dane organizacyjne i finansowe placówki:

 1. Menu przedmiotowe, w którym zamieszczane są wszelkie uchwały i zarządzenia a także zapytania cenowe i zamówienia publiczne

 2. Serwis zawiera niniejszą instrukcję oraz informacje o redaktorach strony

Wyszukiwanie

Aby wyszukać informacje na stronach, należy wpisać w okno wyszukiwarki (znajdującej się w górnej części każdej strony Biuletynu) wyraz bądź frazę i kliknąć lupkę. System przeszukuje wszystkie pola więc w wynikach wyszukiwania może pojawić się wiele pozycji.

Linki

Są to odsyłacze, które można znaleźć jako podkreślone fragmenty tekstu.

Za ich pomocą możemy zostać przekierowani na inne strony zawierające potrzebne informacje bądź pobrać opisane takim linkiem pliki.

Ułatwienia :

Zgodnie z wymogami Ustawy o dostępie do informacji publicznej w górnej części strony zamieszczone zostały ikonki umożliwiające:

 • zmianę kontrastu wyświetlanych informacji

 • zmianę układu strony

 • zmianę wielkości czcionki

Pod każdym artykułem znajduje się metryczka zawierająca dane redaktora oraz osoby odpowiedzialnej za zamieszczane informacje.

Zmiany artykułów będą odnotowane w sekcji „historia zmian”

 Grzegorz Franelak

 ul. Jana Pawła II 62
42-300 Myszków

 +48 507 192 288

 34 315 70 15

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 8.00 do 15.00